Yer Süzgeci Açma

Pisliklerden dolayı kapanan Yer Süzgeçlerini açmak oldukça zor olduğu için bu işlem sırasında kimyasal maddelerden’de yardım alarak bazen güzel bir sonuç elde edemiyoruz. Bunun sebebi borunun içerisinde biriken tortunun aşırı derecede fazla olmasıdır. Gözle göremeyeceğimiz Yer Süzgecinin içi dar olduğundan büyük atıkların kolayca tıkamasına neden oluyor. Yer Süzgeci Açma sırasında gelişmiş teknolojik aletler kullandığımız için yüksek basınçla borunun içi tamamen temizleniyor.

yer-suzgeci-acma

Yer Süzgeçleri sağlam bir yapıya sahip olduğu için çoğu zaman paslanma’dan uzun süre kullanılabilir. Ancak kullanımınıza bağlı olarak kısa sürede kırılan , paslanan tıkanan Yer Süzgeçleri Temizlenerek yeni gibi bir hale getirilebiliyor. Yer Süzgeci Açma konusunda işini iyi yapan ekip arkadaşlarımız size yardım etmek için can atıyorlar. Her evin böyle tıkanma sorunlarında güvenle arayabileceğiniz firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güler yüzleri ile harika işler çıkarmayı vizyon haline getirdiler.

yer-suzgeci-acma1

Tıkalı Yer Süzgeci Açma işlemi sizin için kabus olmaktan çıkıyor. Uzun süre tıkanmaması için derinlemesine temizlenen borular en zorlu duştan sonra bile bana mısın demeyecek.