Toprakta Su Kaçağı Bulma

Toprağın altında ezilen boruların bir süre sonra aşınması ve eskimesi ile çatlamasından kaynaklanan su kaçakların toprak zeminin üzerinden kolayca fark edilemeyebilir. Tespiti yapıldıktan sonra su kaçağını onarmak için kazılan toprakta boruya ulaşan tesisatçılar tamirata başlamadan önce suyu kapatmalılar.toprakta-su-kacagi-bulma

Uzun süren Toprakta Su Kaçağı Bulma yapılırken bilinçsizce kazmak başka borularında patlamasına neden olup sorunu büyütür. Bu işi uzman tesisatçılara yaptırmanız sizin için en iyi çözüm olacaktır. Çocuklarınız bahçede oynarken bilmeden su boruları patlattıkları zaman onlara kızmak yerine bizi arayın çünkü çocuklar her zaman yaramazlık yapmaktan vazgeçmeyeceklerdir bizde işimizi yapmaktan.

toprakta-su-kacagi-bulma1

Toprakta Su Kaçağı suyun boş yere akmasına en çok neden olan faktörlerden birisidir. Toprağın altında olmasından dolayı gözle görülebilir seviyeye gelmeden farkına bile varamıyoruz. Ekibimiz gelişmiş teknolojik cihazlar ile size yardım etmek için  bir telefon mesafesi kadar uzak. Böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman size seve seve yardım etmek için kocaman bir ekip burada bekliyor olacak suyunuz boş yere akmasın fatura sürprizi yaşamasın.