Tesisat Kaçağı

Tesisat Kaçağı günümüzde en bir ev için en büyük problemlerden birisi olmuştur. Eski yada hatalı tesisat bir süre sonra çatlayarak Su kaçağı problemine neden olmaktadır. Bu yüzden beklenmedik bir şekilde evi su basması yada tavandan su damlaması ile karşı karşıya kalmanıza sebep oluyor. Komşularınızla aranızı bile bozabilecek olan bu problem uzman kişiler tarafından yapılmadığı zaman uzun süre sürdüğü için size olan maddi ve manevi zararları da saymakla bitmez.

tesisat-kacagi

Tesisat Kaçağı uzun süre onarılmadığı zaman duvar göçmelerine kadar ilerleyebilir. Başı boş evinizin içerisinde dolanan su tavanın yıpranıp rutubetlenmesine neden olarak maddi sorunları daha da büyütür. Yıllardır yaptığımız Su Kaçağı Tespiti ve Su Kaçağı Onarımı bize eşsiz bir tecrübe kazandı ve işlerimizi her geçen gün daha iyi yapmamıza olanak sağladı.

tesisat-kacagi1

Bir bayan olarak elinizden tadilat işleri gelmiyor ve durumu daha kötü hale getiriyorsanız. Firmamızı arayıp bizden yardım isteyin. Kullanamadığınız Tuvaletinizi saatler içerisinde onarıp uzun bir süre sizi bu dertten beraat ettireceğiz bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.