Su Sızıntısı

Evinizde otururken üst kattan suratınıza su damlamaya mı başladı ?. Bu çok büyük bir problem olabilir Su Sızıntısı uzun bir süre fark edilemediyse tavanın üzerinize çökmesine sebep olabilir. Çocuklu ailelerde özellikle dikkat edilmesi gerekiyor. Su Sızıntısı sizin katınızda ise durum gene aynı size ve komşularınıza problem yaratır. En kısa süre içerisinde Su Sızıntısı olan yerin tespiti yapılmalı ve onarılmalıdır. Şok su faturası ile karşılaşmanızda bunların yanında en ufak sorun. Her geçen dakika maddi zarar veren Su Sızıntısı Su Kaçağı firmaları sayesinde kısa süre içerisinde tespit edilip uygun bir fiyata tamiratı yapılıyor.

su-sizintisi

Tuvaletiniz’den akan suların alt komşunuzun evini kötü bir hale getirmesini istemiyorsanız Su Sızıntısı olduğu zaman bu işin uzmanı firmaları arayarak onlara durumu belirtin size yardımcı olmak için gelen ekipler Termal kameralar ile Su Sızıntısı kaynağını bularak anında onarım işlemlerine başlayabilir.

su-sizintisi1

Su Sızıntısı evi su basmasına neden olmakla beraber çoğu eşyanızın kullanılamaz hale gelmesine neden oluyor tesisatciyiz.com olarak sizi bu sorundan kurtarmak amacımız.