Su Kaçağı

Su kaçağı sorunları günümüzde neredeyse her evde yılda en az bir kere olmaktadır. Bazen izin günlerimizi zehir eden bu sorun teknolojinin’de gelişmesiyle beraber bizim daha rahat bir şekilde başa çıkabilmemizi sağlıyor.Su kaçağı olan dairede oturanlar komşularına karşıda mahcup duruma düşüyorlar çünkü hem kendi evleri için sorun hemde altında yaşayan komşularının evi için büyük bir problem.

su-kacagi3

Su kaçağı eski binaların artık çürümüş tesisatlarından dolayı tahmin edilebilecek’ten daha fazla hasara neden olabilir. Böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman onarımını yapması için profesyonel ekiplere başvurun tesisatciyiz.com sizin için en ideali olacak ve  bu sayede kısa sürede ve daha fazla soruna yol açmadan sorununuza çözüm bulacaksınız.

su-kacagi

Hafta sonu evinizde çıkan su kaçağı problemi yüzünden tüm gününüzü elinizde su anahtar ile geçirmek istemiyorsanız yapabileceğiniz en mantıklı çözüm bu işin uzmanlarını arayıp evinize çağırarak zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

su-kacagi2

Su kaçağı problemi ufak çaplı sarsıntılardan da meydana gelebilir kırılan yada çatlayan tesisat borularından sızan su evinizin duvarları içerisinde dolaşıp zamanla aşınmaya neden olacaktır.

Su kaçağı sorununda çözüm bulmakta zorlanıyorsanız farklı şekillerde çözümler arıyorsanız bunun burada mümkün olduğunu garanti ediyoruz.