Petek Temizliği

Peteğinizin içindeki sıvı akımının düzensiz ilerlediği zaman geç ısınma ve bulunduğu ortamı ısıtmama sorunları yaşarsınız. Kombi peteğinin temizlenmesi hem sizleri tasarrufa uğratacak hemde evinizin daha  erken ısınmasına yardımcı olacaktır. Kombi ve kalorifer sistemlerinin verimliliğini etkileyen bu sorun  genellikle paslanma, kireçlenme, baltıklaşma gibi sorunlar yüzünden tam  verimlilik vermemektedir. Bu yüzden petek sisteminde oluşan sıvı akışı düzgün ilerlemez ve peteklerinizin tam ısınma yerine belirli bölgelerinde soğukluk hissedersiniz. Peteklerinizin her yıl düzenli olarak temizleme işlemi yapılmasını önermekteyiz.

Faturalarınızı Azaltın!

Petek temizliği hem evinizin daha erken ısınmasına hemde faturanızın yüksek gelmesini engelleyecektir. Peteğinizin içinde bulunan pisliğin temizlenmesi sıvı akışındaki düzeni normal hale sokacak ve kombinin tam istediği tarzda ısıyı gönderip dışarıya yansıtacağı için daha az yakıt tüketimi olacaktır.

En İyi Petek Temizleme Yöntemi

Peteğinizin her bölgesindeki sıcaklık aynı değilse ( bunu peteğin üzerinde elinizi gezdirerek anlaya bilirsiniz), normalden daha geç peteğiniz ısınıyorsa artık temizleme zamanı gelmiş demektir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir