Mutfak Tıkanıklığı

Yemek yedikten sonra kalıntılarını çöpe atmak yerine lavaboya dökmekten kaynaklanan bazen aşırı uğraştıran bazende ne kadar uğraşırsak uğraşalım bir türlü açılmayan Mutfak gideri pis kalıntıların ve suyun geçmesini engelliyor. Bu yüzden bir süre lavaboyu kullanılmaz hale getirdiği için büyük çaplı bir sorunla karşı karşıya kalıyoruz.

mutfak-tikanikligi

Pompa işlemiyle bir sonuç elde edemezseniz kötü kokulu giderin daha fazla orada kalmaması kalıcı lekeler bırakmaması için Mutfak Tıkanıklığı gideren tesisatçılar ile iletişime geçin. Kısa süre içerisinde mülkünüze gelecek olan işinin eri insanlar robot yardımıyla sizi bu beter durumdan kurtaracaklardır.

mutfak-tikanikligi1

Kimi zaman kendi başınıza bu sorunu düzeltmeye çalışırken boruları patlatıp daha büyük sorunlara neden olduğunuz için daha fazla ücret ödemek zorunda kalacaksınız bu bir yana tek derdiniz Mutfak Tıkanıklığı iken problem iki katına çıkmış olacak. İşinin uzmanlarının  yapması gereken Mutfak Tıkanıklığı pompa teknolojisinden daha gelişmiş olduğundan anlık değil uzun süreli bir çözüm olacaktır. Pompa ile gideri açtığınızdan sonra sadece ufak bir kısım temizlenmiş oluyor yani hala orada tıkanıklığa sebep olan tortu tabakası kalacak ve zamanla daha sertleşecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir