Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo Tıkanıklığı her zaman mutfakta çok zaman geçiren insanlar için çok can sıkıcı bir durum olmuştur. Bunun bir çok nedeni olmasına rağmen en büyük etkenlerinden birisi sık sık temizlemek yerine neredeyse hiç temizlemediğimiz lavabonun zamanla içindeki tortuları biriktirmesi.

lavabo-tikanikligi

Yemek yapmanız gerekirken aniden lavabonun tıkanması ve ne yaparsanız yapın bir türlü açılmamasına artık elinizden birşey gelmiyorsa kimyasallar ile açmayı deneyin. Bu kimyasallar eğer koku yayıyorsa yada üzerinde el değmeyin yazıyorsa kesinlikle bu yazanlara uyun cilt yada solunum rahatsızlıklarına neden olabilir. Tıkanan lavabonun altına bir kova koyduktan sonra alt başlığı yavaşça çıkarın. Biraz pislik ve kökü kokulu su çıktıktan sonra hala devam ediyorsa tıkanıklık büyük bir boyutta olabilir.

lavabo-tikanikligi1

Daha fazla ayıracak zamanınız kalmadı ise artık bu işlerle uğraşan teknik tesisatçıları aramanın zamanı geldi demektir. Güvenilir ve garantili Lavabo Tıkanıklığı açma servisi ile iletişime geçtikten sonra onlara adresinizi verip eve gelmeleri bekleyin. Sorunlu bölgeyi gösterip onarıldıktan sonra onlara bir daha tıkanmadan ne gibi önlemler alabileceğinizi sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir