Küvet Tıkanıklığı

Küvet Tıkanıklığı bir kere olduktan sonra temizlenmediği sürece en ufak saç kalıntısında siz duş alırken tekrar tekrar tıkanacak yada su birikip çok yavaş bir şekilde boşalacak. Küvet giderine müdahale yapmak için basınçlı bir temizleyici gerekir. Uzman tesisatçıların her zaman yanlarında bulundurdukları son teknoloji tıkanıklık açma makileri ile kolayca yapabilecekleri Küvet Tıkanıklığı açma işlemi sizi bu dertten uzun bir süre kurtaracak. Bizimle iletişime geçip sorununuzu söyledikten sonra en kısa sürede yanınıza gelerek size yardımcı olacağız.

kuvet-tikanikligi

Güzel sıcak bir duşun ardından Küvetin içindeki suyun uzun bir süre giderden gitmediğini gördüğünüzde içerisindeki gider borusunun tıkanmış olduğunu göreceksiniz. Bu durumdan kurtulmak için elinizden geleni yapmaya çalışın fakat genede olmadıysa tıkanıklık boyutu tahmin ettiğinizden daha fazla olabilir. Yıllarca duş aldığınız küvetin içerisinde zamanla biriken kıllarınız bir süre sonra sıkı bir tabaka oluşturarak suyun geçmesini engelliyor.

.kuvet-tikanikligi1

Küvetle olan derdinize bir son vermek istiyorsanız firmamızı arayarak sorununuzu söyleyip bizim size çözüm getirmemizi bekleyin. Uzman tesisatçılarımız  yardım etmek için yanınızda  olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir