Gider Açma

Gider her zaman gitmez ! Borularınızın arasında bir süre kaldıktan sonra zamanla katılaşan atık tabakası tüm boru sisteminin kapanmasına neden olacaktır. Bu gibi durumlarda fiziksel tepki vermeniz boruların çatlamasına neden olabilir. Bu yüzden eğer tesisat konusunda fazla bilgili değilseniz bu konuda iyi olan birisine danışın. Bir süre sonra içeride kalan pislikler koku’da yapacaktır lağım kokusu türünde olan bu etki uzun süre kalıcı olabilir gerekli havalandırma yapılmazsa.

gider-acma

Gider Açma genellikle mutfak yada lavabonun borularının tıkanması sonucunda kullanılan bir çözüm yöntemidir. Bu konuda çalışan tesisatçılar vizyon sahibi değil ise onlarla iş yapmayınız evinize geldiklerinde her tarafı kirleterek çalışıyorlar ise amatörlerden başka bir şey değillerdir. Yeni yöntemlerle birlikte kırmadan dökmeden makineler ile Gider Açma yapılmaktadır.

gider-acma1

Günümüzün karmaşık uzun tesisat döşemelerinden kaynaklı olan arıza sebepleri boruların gerektiğinden daha kısa sürede kullanılamaz hale gelmesine sebep oluyor bunun yanı sıra sağlam olmayan teçhizat kısa süre içinde aşınma yaparak tıkanıklığa müdahale edilmediğinde içerisindeki hava basıncından dolayı çatlamalara hatta büyük kırılmalara neden olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir