Beykoz Temiz Tıkanıklık Açma

Sürekli göç alan İstanbul gibi büyükşehirlerde barınma ihtiyacının karşılanabilmesi açısından  yapılan inşaatlar çoğu kez altyapısal eksiklikler nedeniyle ciddi su tesisatı sorunlarını açığa çıkarmaktadır. Su tesisatı içerisinde meydana gelen bu sorunların en büyüğü de tıkanıklık sorunudur. Lavabo ve tuvalet gibi hijyenik ihtiyaçlarımızı karşıladığımız yerlerde genel olarak görülen bu sorun kısa süre içerisinde çözülmezse ciddi salgın hastalıklara da ne yazık ki davetiye çıkarmaktadır. Yaşam kaynağımız olan su, tesisat sisteminde meydana gelen en ufak bir arızada hayatımızı zehir edebilir. Tuvalet ve lavabo tıkanıkları altyapısal bir sorun olsa da son dönemlerde bilinçsizce yapılan her hareket bu sorunu açığa çıkarmaktadır. İstanbul’da görülen tuvalet tıkanıklıkları daha çok, ortak kullanım alanlarımızda meydana gelmektedir. Bunun nedeni ise bilinçsizce tuvalete attığız materyallerdir. Örneğin bebek bezini çöpe atmanız gerekirken tuvalete atmanız ciddi anlamda tuvalet tıkanıklığının en önde gelen nedenlerindendir.

Tuvalet ve lavabo tıkanıklıkları sorunları ciddi bir meseledir. Bu nedenle kendi başınıza soruna müdahale etmeden profesyonel bir yardım almanız şarttır. Kendi başınıza tıkanıklığı açma işlemi yürütürken, sağdan soldan alacağınız akıl, bırakın tıkanıklığı açmasını daha ciddi tesisat sorunlarına da vesile olmaktadır. Bu nedenle tıkanıklık açma işinde bilindik ve tecrübeli bir firmadan destek almanız bu süreci neredeyse sorunsuz atlamanıza neden olmaktadır.

İstanbul su tesisatı firmamız, ev ve işyerleri gibi tuvaletin yoğun kullanıldığı yerlerde meydana gelen tuvalet tıkanıklıklarını açarken bildiğiniz yöntemlerin aksine çıkarak kısa bir süre içerisinde tuvalet ve lavabo tıkanıklığınızı açar ve sizlere % 100 garanti verir.

Eskiden teknolojik eksikliklerden dolayı kullanılan kırma dökme işlemi tarihe karıştı bu nedenle işi bilmeyen tesiatçıları anlamak için kullandıkları tekniğe kesinlikle dikkat edin.

Çünkü günümüzde herhangi bir yer kırılmadan tıkanıklık açma hizmeti sağlamak kolaydır.

İstanbul kırmadan dökmeden tuvalet ve banyo tıkanıklığı açan firmamız, kamera ve robot sayesinde borulardaki tıkanıklığı dakikalar içerisinde açar.

Kamera yardımıyla su tıkanıklığa sebep olan maddeyi tespit ederek görüntüleyen firmamızın sertifikalı uzmanları, robot adı verilen cihazlar ile de katı maddeyi parçalayarak su borularının içini temizler. Tıkanıklık açıldıktan sonra da tazyikli su ile boruları yıkayan firmamız, sizleri büyük masraflardan kurtarır.