Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma ve Onarım

Her gün ayrı bir sorun ile uyandığımız İstanbul’da bir sabah uyandınız ve alt katınızda oturan komşunuz sinirli sinirli evinizden su akıttığını söylüyorsa, evinizde su kaçağı sorunu vardır.

Su kaçağı sorunu erken müdahale edilmesi gereken bir sorundur. Kulak arkası edildiği zaman çoğu kez işte komşunuzun evine de su sızıntısı yaparak komşunuz ile olan ilişkilerinizi kötü yönde etkiler.  Su kaçağı sorunu bazı belirtiler ile kendini gösterir bu nedenle anlaşılması için alt kata su sızmasını beklemeyin. Ev ya da işyerinizde meydana gelen, duvarlarda kabarma, sararma, şişme, rutubet kokusu, kombi barının sürekli düşmesi ve yüksek gelen su faturaları su kaçağının olduğunu kanıtlar. Yazmış olduğumuz bu belirtilerden herhangi biri ile bile karşılaşsanız hiç vakit kaybetmeden İstanbul su kaçağı bulma servisimizi arayarak randevu talep etmeniz gerekecektir. İstanbul su kaçağı bulma servisimiz sizleri ekstra hiçbir masrafa sokmadan tek bir seramiğin altında su kaçağı sorununuzu tespit ederek sizlere rahat bir nefes aldırır. Eskiden su kaçağını sorun haline getiren mevzu, su kaçağı bulma işleminde kullanılan yöntemdi. Elde olmayan nedenlerle su kaçağı bulma işleminde parke ve duvarlar kırılırdı. Su sızıntısı duvar araları ya da fayans altlarında meydana geldiğinden patlayan boruyu tespit edebilmek için bu yöntem uygulanmak zorundaydı. Oldukça kaba olan bu yöntemi kullanan hâlâ ilkel su tesisatçıları günümüzde mevcuttur. Bu nedenle su kaçağı tamiri için arayacağınız firmanın bilgi ve deneyimini iyi araştırmanız gerekir.

İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız, su tesisatında meydana gelebilecek bütün sorunlar için sizlere % 100 garanti vererek sorunun ortadan kalkmasını profesyonel bir şekilde sağlar. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma firmamız, su kaçağı tespit işlemi gerçekleştirirken eski usulde olduğu gibi herhangi bir fayans ya da duvarınızı kırmaz. İstanbul su tesisatı firmamız, teknolojinin tesisat sektörü için ürettiği akustik dinleme adlı cihaz ile ev ya da işyerinizdeki su kaçağını noktasal olarak tespit ederek, dakikalar içerisinde tamir işlemini gerçekleştirir. Su sesine karşı duyarlı hale getirilen akustik dinlemenin noktası noktasına tespit ettiği su sızıntısını firmamızın sertifikalı uzman tesisat ustaları tek bir seramiğin altında tamir işlemini gerçekleştireren sizleri büyük yükler altına girmeden kısa bir zaman dilimi içerisinde su kaçağı illetinden kurtarmaktadır.